Electronic Tournament Management System (ETMS) : TEAM SACHSEN vs GAUTENG

Mat 1 Mat 2 Screen1 Screen2

Results Pairing List Team

Presidents - Schools Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
GRP 1 (14.0 - 80.0 Kg) Lundall, Joshua NGWA Pohl, Annalena SASC 2
GRP 9 (14.0 - 80.0 Kg) Haase, Emilie SASC Theledi , Patricia CGWA 2
Grp 17 (14.0 - 80.0 Kg) Lehmann, Tony SASC De Kock, Shaun EGWA 2
GRP 4 (14.0 - 80.0 Kg) Leistner, Naemi SASC Cook, Donovan NGWA 2
GRP 12 (14.0 - 80.0 Kg) Alberts, Daniel NGWA Bach, Lauan SASC 2
Grp 20 (14.0 - 80.0 Kg) Barnard, Carl CGWA Schaarschmidt, Kim SASC 2
GRP 7 (14.0 - 80.0 Kg) Blayvas, Anastasia SASC Zandberg, Lezandri EGWA 2
GRP 15 (14.0 - 80.0 Kg) Thiesler, Hannes SASC Adam, Joubert NGWA 2
Grp 23 (14.0 - 80.0 Kg) Kahnt, Lucas SASC Van Zijl, Arno NGWA 2
GRP 2 (14.0 - 80.0 Kg) Arndt, Anjali SASC Brewis, Chloe NGWA 2
GRP 10 (14.0 - 80.0 Kg) Le Roux, Markus NGWA Krasnickij, Tim SASC 2
Grp 18 (14.0 - 80.0 Kg) Bock, Niklas SASC Dickman, Darren CGWA 2
GRP 5 (14.0 - 80.0 Kg) Pfau, Lilly SASC Coetzer, Coena NGWA 2
GRP 13 (14.0 - 80.0 Kg) Holstein, Karamjeet SASC Ehlers, Stephan NGWA 2
Grp 21 (14.0 - 80.0 Kg) Singer, Moritz SASC Rheeder, Leam EGWA 2
GRP 8 (14.0 - 80.0 Kg) Stander, Tiaan EGWA Schneider, Lilly SASC 2
GRP 16 (14.0 - 80.0 Kg) Holstein, Ranjeet SASC Louw, Alexander NGWA 2
GRP 3 (14.0 - 80.0 Kg) Richter, Cassidy SASC Alberts, Nicolas NGWA 2
GRP 11 (14.0 - 80.0 Kg) Riedel, Paul SASC Van Schalkwyk, Lenerd NGWA 2
Grp 19 (14.0 - 80.0 Kg) Lehmann, Emil SASC Schaper, Christopher CGWA 2
GRP 6 (14.0 - 80.0 Kg) Rothenberger, Luna SASC Kruger, Minette NCWA 2
Grp 22 (14.0 - 80.0 Kg) Hamann, Tim SASC Lehmkuhl, Mika NGWA 2
Cadet Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
GRP 14 (14.0 - 80.0 Kg) Krause, Robert SASC Coetzer, Coena NGWA 2
Grp 46 (14.0 - 80.0 Kg) Schaarschmidt, Kim SASC Viljoen, Damian NGWA 2
Grp 45 (14.0 - 80.0 Kg) Lehmann, Emil SASC Joubert, Francois EGWA 2
Presidents - Juniors Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
Grp 24 (14.0 - 80.0 Kg) Brewis, Chloe NGWA Pohl, Annalena SASC 2
Grp 43 (14.0 - 80.0 Kg) Lehmann, Tony SASC Adam, Joubert NGWA 2
Grp 27 (14.0 - 80.0 Kg) Leistner, Naemi SASC Kruger, Janick EGWA 2
Grp 38 (14.0 - 80.0 Kg) Schutte, Tobie NGWA Bach, Lauan SASC 2
Grp 48 (14.0 - 80.0 Kg) Hamann, Tim SASC Lubesi, Tharollo NGWA 2
Grp 30 (14.0 - 80.0 Kg) Blayvas, Anastasia SASC Joubert, Francois EGWA 2
Grp 41 (14.0 - 80.0 Kg) Thiesler, Hannes SASC Kappetijn, Kristian NGWA 2
Grp 25 (14.0 - 80.0 Kg) Arndt, Anjali SASC Eagar, Jessica CGWA 2
Grp 36 (14.0 - 80.0 Kg) Krasnickij, Tim SASC Esterhuizen, Jaun CGWA 2
Grp 44 (14.0 - 80.0 Kg) Bock, Niklas SASC Van Baalen, Jesse EGWA 2
Grp 28 (14.0 - 80.0 Kg) Pfau, Lilly SASC Kruger, Minette NCWA 2
Grp 39 (14.0 - 80.0 Kg) Holstein, Karamjeet SASC Mhlanga, Michael EGWA 2
Grp 49 (14.0 - 80.0 Kg) Kahnt, Lucas SASC Stander, Tiaan EGWA 2
Grp 31 (14.0 - 80.0 Kg) Van Zijl, Arno NGWA Schneider, Lilly SASC 2
Grp 42 (14.0 - 80.0 Kg) Holstein, Ranjeet SASC Viljoen, Damian NGWA 2
Grp 26 (14.0 - 80.0 Kg) Esterhuizen, Terence CGWA Richter, Cassidy SASC 2
Grp 37 (14.0 - 80.0 Kg) Du Plessis, Röhan NGWA Riedel, Paul SASC 2
Grp 47 (14.0 - 80.0 Kg) Venter, Bertie CGWA Singer, Moritz SASC 2
Grp 29 (14.0 - 80.0 Kg) Rothenberger, Luna SASC Lubesi, Kurhula NGWA 2
Grp 40 (14.0 - 80.0 Kg) Krause, Robert SASC Van Jaarsveld, Sebastian NGWA 2